• 0532 050 45 60

     

    Açılış & Düğün Çiçekleri

    Ankara çiçekçisi inci çiçek ile Ankara ve çevresinde bulunan sevdiklerinizin özel anlarına düğünlerine nikah merasimleri ve sözlerine çelenk, ferforje siparişi verebilir. Onların bu en mutlu günlerinde yanlarında olabilirsiniz. En kaliteli çiçekler ile hazırlanan çelenklerimiz hızlı ve belirtmiş olduğunuz saatte teslim edilmektedir. Gerberalar, güller, lilyumlar, antoryumlar ile oluşturulan ayaklı sepetler, ferforjeler ve çeşitli çelenk modelleri, mevsimlere göre ek olarak çeşitli mevsim çiçekleri ile de oluşturulabilir. Kırmızının, beyazın, sarının ve yeşilin en coşkulu olduğu düğün çelenkleri ile varlığınızı hissettirmeniz oldukça basit. Aynı yolda yürümeye “evet” denilen o özel günde, siz de sevdiklerinize desteğinizi çiçekli bir yoldan gösterebilirsiniz. Çeşitli boy ve modellerde hazırlanan çelenk modelleri, çok özel indirimlerle ve çeşitli kampanyalarla İnci Çiçek’ te sizleri bekliyor.

    Düğün için çelenk gönderirken tek veya çift katlı sepetler ya da ferforjeler gönderilir. Bu çiçekler genellikle gerberalar, lilyumlar ve güller ile oluşturulur. Çiçeklerin renkleri ise çoğunlukla beyaz veya kırmızıdır ancak bu belli bir kural değildir. Siz de sevdiklerinize desteğinizi göstermek için, hep yanındayım ve seninleyim mesajınızı iletmek için Ankara Çelen Siparişi Sitesi İnci Çiçek çelenk kategorisinde yer alan çelenklerden birini seçebilirsiniz. Çeşitli renklerde ve türlerde çiçeklerle hazırlanan çelenkler, farklı tasarımlarla tamamlanarak sizlere geniş bir seçenek ağı sunmaktadır. Türkiyenin çelenk hizmeti sunan firması ile çelenk siparişi verebilirsiniz.

    Ankara GÖLBAŞI Çiçek ve Tasarım Ürünleri ile sizleri mutluluğa ulaştırıyoruz. Ankara içi Aynı Gün Hızlı Teslimat www.incicicek.com Soru ve detaylı bilgi için☎️ :0312 485 11 88