• 0532 050 45 60

   

  Anıtkabir Mozole Çelenk

  Atamıza Anıtkabir çiçeği göndermi 

  Ulu önder Atatürk için özel olarak düzenlenmiş çiçekler Ankara Çiçekçisi İnci Çiçek ile göderebilirsiniz. Atamızın naşına özel böyutlarda ve standart standartlara uygun bir çiçek dizaynı olan kazancıkabir çelenleri ile her türlü anma programı için kazancıkabir için çiçek siparişi verilebilir. Anıtkabirde belirli bir program dahilinde çiçeğiniz teslim edilcektir. Hiçbir endişeye yer olmadan Anıtkabir Mozole Çelenk siparişinizde yapmanız gereken çiçeğinizi anııtkabir mozole çelenk kullanabilirsiniz, saat bildirmeniz yeterli olacaktır. Çiçek siparişi için geri kalan tüm hazırlıkları bize bırakın.

  Anıtkabir çiçek sisteminin nasıl olması gerekiyor

  Anıtkabir mozole çelengi, Anıtkabir çiçek programı belirli bir ölcü oranında ve sadece belirli çiçeklerle hazırlanmatadır. Anıtkabir mozole çelenk 80x80 ölçülerinde kırmızı ve beyaz karanfillerden hazırlanma ölçü ve ebatların işlenmesi Çiçekler Anıtkabir çiçek sorumlusu görevlileri tarafından içeri alınmazlar. Anıtkabir çiçekçisi olan incicicek.com sizlerin randevu saatine göre sorunsuz bir şekilde teslimatını sağlar.

  Anıtkabir Mozole Çelenk

  Anıtkabir Mozole Çelenk sisteminin aksamadan önce Anıtkabir`den mozole çelenk siparişinizin teslim edilebilmesi için gün ve saatte randevuya çıkması gerekmektedir. Anıtkabir Mozole Çelenk kurallarına uygun olarak düzenlenmiş mozole çelenk randevunuz saatiniz ve gününe göre hazırlanarak zamanında Anıtkabir teslim edilmektedir. Anıtkabir Yakın Çiçekçi aramanızda Ankara İnci Çiçek her zaman hizmetinizdedir. Mozole Siparişini verirken lütfen üzerine yazılacak, mozole çelenk bırakma saati ve günün bildiriniz.